دسته‌بندی نشده

دستمال توالت حریر

دستمال توالت حریر

یکی از انواع دستمال کاغذی های پر مصرف و ضروری امروزی دستمال توالت می باشد.

رول دستمال کاغذی توالت امروزه برای رعایت بهداشت امری بسیار مهم و ضروری می باشد که شرکت های مختلف در سطح ایران به طراحی و تولید انواع مختف آن پرداخته اند.
اما در این میان شرکت حریر ایران که از قدیمی ترین تولید کننده گان دستمال کاغذی در ایران  و به جرات در رده برترین های خاور میانه می باشد.
شرکت حریر برای طراحی و تولید انواع رول دستمال توالت حریر و دستمال حوله ای در انواع ضخیم و معمولی تلاش خود را برای جلب رضایت مشتریان از طریق حفظ کیفیت همیشگی حریر با شعار حریر همان حریر است داشته.
همچنین حفظ قیمت مناسب دستمال کاغذی و توجیه دستمال کاغذی و دستمال توالت اقتصادی برای مشتریانی که قصد خرید عمده برای شرکت ها اداره جات دولتی و نهاد ها بیمارستان ها و هتل ها و همچنین رستوران ها دارند تمام تلاش خود را نموده.
حریر به طور مداوم در تیم تولید خود برای افزایش کیفیت محصولات خود در تلاش است.
در این بین دستمال توالت حریر یکی از بهترین انتخاب ها را همراه با مخزن دستمال توالت که در انواع پلاستیکی و فلزی دارا می باشد .
مخزن یا جادستمال کاغذی دیواری حریر

افزایش سطح بهداشت در منازل و مکان های عمومی به خصوص در شرایط کرونا که انتشار ویروس از طیرق سرویس های بهداشتی به راحتی انجام می شود را امکان پذیر کرده.
برای مشاهده محصولات مرتبط با ما همراه باشید.
شما می توانید تجربیات خود را از محصولات حریر در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید. تا هم ما با کمک پیشنهادات شما به رشد کیفیت خود بی افزاییم هم دیگر مشتریان حریر از تجربیات شما استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *